| Sklep | Atesty | Moje serwisy | O mnie | Kontakt |

Strona główna

ZenThonic

Składniki ZenThonic

Bioenergia w ZenThonic

Glutation w ZenThonic

Opinie o ZenThonic

Historia mangostanu

Owoc bogów - mangostan

Ksantony w mangostanie

Mangostan a wartość ORAC

Działanie lecznicze

Autyzm a mangostan

Zastosowanie med. ludowej

Lekarze i naukowcy

Aktywność biologiczna

Wolne rodniki

Antyoksydanty

CaliVita International

Jak kupić

TOP MENADŻER CALIVITA INTERNATIONAL ANNA KRUPA

Parę lat temu widząc jakie żniwo zbierają choroby cywilizacyjne wśród moich rówieśników zaczęłam zastanawiać się czy tak być musi, czy nie można zrobić nic lub choćby zrobić tyle, by własne zdrowie " powierzyć " człowiekowi, który jest nim najbardziej zainteresowany - SOBIE.

.Postanowiłam poświęcić trochę czasu na zdobycie wiedzy z dziedziny medycyny naturalnej. Zdrowie moich najbliższych było i jest nadal najważniejsze. Początkowo korzystałam z naturalnych produktów różnych firm (niestety niezbyt tanich), a kiedy dowiedziałam się, że na rynku polskim pojawiła się CaliVita International, z produktami o atestach Unii Europejskiej i bardzo przystępnymi cenami, zaczęłam je używać. Rewelacyjne działanie produktów zdopingowało mnie do dzielenia się informacją o nich wśród znajomych i przyjaciół.

Należę do Top Menedżerów CaliVita International . Od 1998 roku zawodowo zajmuję się promocją zdrowia opartą na najnowszych zdobyczach światowej medycyny naturalnej. Produkty, na bazie których pracuję są najwyższej światowej klasy i posiadają najtrudniejsze do zdobycia na świecie atesty bezpieczeństwa i jakości ( FDA i GMP ).

Uczestniczyłam i uczestniczę nadal w dziesiątkach szkoleń, wykładów i konferencji medycznych organizowanych przez CaliVita International prowadzonych przez światowej sławy naukowców i wybitnych lekarzy interesujących się medycyną naturalną. Należą do nich m.in. tak dostojne osoby jak :

prof. dr n. med.Valeria Szedlak - Vadocz (Przewodnicząca Zespołu Doradców
Medycznych CaliVita International)

dr n. med. Danuta Broniarczyk - Pawłowska (Niezależny Konsultant Medyczny CaliVita International)

prof. zw. dr hab. n. med.Swietosław Ziemlański (Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie)

prof. zw. dr hab. n. med.Jerzy Lutomski (Ziołolecznictwo, Fitoterapia Naturalna, Naturalna Medycyna)

prof. dr hab. n. med. Zbigniew Wronkowski (Prezes Polskiego Komitetu Zwalczania Raka - Centrum Onkologii Instytut M. Skłodowskiej - Curie)

prof. dr n. med.Piotr Heczko (Kierownik Instytutu Mikrobiologii Kolegium Medicum UJ w Krakowie)

dr n. med. Stanisław Mrozicki (Ordynator Oddziału Urologicznego V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie)

Jestem doradcą w zakresie stosowania tych produktów, oraz poszerzania świadomości jak ważna jest profilaktyka zdrowia. Polecam zakupy w tańszych cenach klubowych ( hurtowych) w systemie Klubu Konsumenckiego CaliVita International. Cyklicznie organizuję szkolenia z naszymi lekarzami, indywidualne konsultacje dla Konsumentów, oraz Mikroskopowe Badania Żywej Kropli Krwi. Jestem w stałym kontakcie z wieloma lekarzami znającymi i stosującymi suplementy CaliVita, w tym z wybitnym ekspertem tych produktów dr n.med. Danutą Broniarczyk-Pawłowską.

Serwis ten stworzyłam, by uświadomić Państwu potrzebę codziennej suplementacji, by zachować zdrowie na długie lata. Nasza żywność jest przecież przetworzona, szpikowana konserwantami, brakuje w niej witamin, minerałów i aminokwasów. By zachować zdrowie musimy poszerzać naszą wiedzę i musimy się suplementować! W serwisie tym przedstawiam również możliwości lecznicze produktów CaliVita International. Znajdziecie tu Państwo wiele wypowiedzi konsumentów, którzy produkty te zastosowali w różnych jedynostkach chorobowych i dowiecie się o efekcie ich działania.
Po kilku latach współpracy z CaliVita International osiągnełam pozycję Menedżera Executive, a później Menedżera Star.

Zapraszam do obejrzenia serwisu...

projekt:Anna