| Sklep | Atesty | Moje serwisy | O mnie | Kontakt |

Strona główna

ZenThonic

Składniki ZenThonic

Bioenergia w ZenThonic

Glutation w ZenThonic

Opinie o ZenThonic

Historia mangostanu

Owoc bogów - mangostan

Ksantony w mangostanie

Mangostan a wartość ORAC

Działanie lecznicze

Autyzm a mangostan

Zastosowanie med. ludowej

Lekarze i naukowcy

Aktywność biologiczna

Wolne rodniki

Antyoksydanty

CaliVita International

Jak kupić

ZENTHONIC-MANGOSTAN-GLUTATION-OCHRONA KOMÓRKI, KONCENTRACJA, WŁAŚCIWOŚCI ODTRUWAJĄCE, TRAWIENIE


Z mojej praktyki lekarskiej...

W mojej praktyce lekarskiej zawsze nurtowała mnie myśl, żeby ograniczyć ilość stosowanych u pacjentów antybiotyków. Od czasu, kiedy zaczęłam polecać suplementy CVI w celach profilaktycznych, zauważyłam, że zdecydowanie zmniejszyła się ilość wypisywanych przeze mnie recept na antybiotyki.

Chciałabym podzielić się z Państwem moimi doświadczeniami, jakie uzyskałam stosując w ostatnim czasie płynny produkt o nazwie ZenThonic. Wykazuje on bardzo silne działanie antyoksydacyjne, które w połączeniu z innymi produktami przynosi wiele korzyści.

Młoda 32-letnia kobieta straciła 80% uzębienia. Ból i stany zapalne uniemożliwiały jej spożywanie pokarmów, miała anemię. Marzyła o odzyskaniu uśmiechu i pójściu do pracy, ale nie było mowy o protezie bez dotyku. Zaleciłam 6 łyżek preparatu ZenThonic między posiłkami, Super CoQ10 Plus 2 razy dziennie 2 kapsułki po posiłku. Po tygodniu kuracji zmniejszył się ból i stan zapalny, można było przystąpić do zaplanowanej pracy. Po miesiącu pacjentka z "nowym" uśmiechem podpisała umowę o pracę.

Innym przykładem jest Pan w wieku 54 lat, który mimo sanacji jamy ustnej, cierpiał na przykry zapach z ust i stale nawracające opryszczki. Nie pomagały płyny do płukania jamy ustnej, częste mycie zębów i guma do żucia. Zastosowałam ZenThonic w dawce 6 łyżek między posiłkami i Chelated Zinc 2 razy dziennie do ssania po jednej tabletce, AC-Zymes 2 razy dziennie po dwie kapsułki rano i wieczorem na czczo. Problem ustał po miesiącu kuracji. Zaleciłam kontynuowanie stosowania produktu AC-Zymes do 6 miesięcy.

Następnym przykładem jest 6-letni chłopczyk. We wczesnym dzieciństwie bardzo chorował i często stosowano antybiotyki. Matka skarżyła się, że już od roku nie śpi i zwolniła się z pracy. Dziecko dusiło się w nocy i musiała podawać sterydy w aerozolu w celu przerwania napadu astmy. Do tego dochodziły częste bóle zębów. Analiza żywej kropli krwi wykazała grzybicę. Zastosowano kurację przeciwgrzybiczną: AC-Zymes 2 razy dziennie po 3 kapsułki, ZenThonic cztery łyżeczkiki na czczo, Garlic Caps with Extra Parsley 2 razy dziennie po 1 kapsułce, ParaProteX w dawce narastającej, według ulotki. Dziecko po dwóch tygodniach kuracji przespało całą noc, bez konieczności stosowania sterydu w aerozolu. Na kolejnych wizytach wyleczyliśmy zęby. Ból i napady duszności pojawiały się coraz rzadziej. Matka wróciła do pracy i ich życie pomału wróciło do normy. Takie przykłady mogłabym jeszcze mnożyć.

Dzięki współpracy z CaliVita® International, na licznych wykładach i kursach zdobyłam wiedzę z dziedziny profilaktyki zdrowia. Od 6 lat w mojej pracy bazuję na zaletach produktów CVI nawet nie zauważyłam, kiedy idea profilaktyki stała się tak dużym przedsięwzięciem, że uzyskałam tytuł Menedżera Trzypalmowego.

Pozdrawiam,

Lek.stom. Teresa Zwierzyńska


Moje doświadczenia z preparatami

ZenThonic - Marek Strybe bioenergoterapeuta

W potoku zalewających nas reklam, giną bardzo ważne i nadzwyczaj skuteczne metody i środki, które potrafią ułatwić życie wielu ludziom. Mimo to, niejedna osoba - wręcz cała rzesza ludzi, przekonała się na sobie, swoich bliskich i znajomych, jak korzystnie na nasz organizm, oddziałują suplementy CaliVita®.

Wśród najnowszych preparatów wprowadzonych do polskiej oferty CVI, na szczególną uwagę zasługuje ZenThonic. Trzeba podkreślić, że jest to bardzo subtelny produkt. Połączenie koncentratów soków z odpowiednio wyselekcjonowanych owoców, daje nam niespotykany dodatek do naszej diety. Z jego dobrodziejstw mogą korzystać praktycznie wszyscy. W przenośni można by powiedzieć, że ,"jest to paliwo o wysokim oktanie dla naszego organizmu".

13 marca br. TV Poznań podała w wiadomościach informację o otwarciu nowoczesnego oddziału onkologii. Wiadomo, że rozwój szpitalnictwa jest powolny, więc informacja taka na pewno jest pozytywna. Jednak w dalszej części programu dowiadujemy się, że zgodnie z przewidywaniami lekarzy, co 4 mieszkaniec Poznania i okolic będzie pacjentem tego szpitala. Takie zapowiedzi padają coraz częściej z ust autorytetów medycznych i brzmią jak straszna wyrocznia. Czy w obliczu spodziewanych statystyk mamy bezczynnie czekać ? Stres, zanieczyszczenie środowiska, "niezdrowa" żywność, brak właściwego odpoczynku, niepokój jutra itp., to czynniki, które kumulują się, aby po pewnym czasie wybuchnąć w formie choroby. Zawały, nerwice, depresje, choroby jelit, osłabienie systemu immunologicznego, stwardnienie rozsiane (SM), itp. to tylko niektóre z nich.

W swojej pracy, szczególną uwagę poświęcam dzieciom i młodzieży, ponieważ uważam, że powiedzenie: ,"czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci", ma w pełni swoje uzasadnienie. To okres dzieciństwa i dojrzewania ma wpływ na kolejne lata naszego życia. Nieodpowiednia dieta, stres, zanieczyszczone środowisko, choroby wirusowe, które do końca nie były wyleczone, a nawet nadmierne słuchanie nowoczesnej muzyki uszkadzają system nerwowy i mogą być przyczyną wielu chorób somatyczno - psychicznych. Najnowsze badania naukowe udowadniają, że np. choroba, jaką jest stwardnienie rozsiane, ma korzenie w wieku młodzieńczym.

W ZenThonic szczególnie dużo do powiedzenia mają antyoksydanty, zawarte w owocu MANGOSTANU - głównym składniku preparatu. Wykazują one nadzwyczajną zdolność do wiązania wolnych rodników (ich wartości współczynnika ORAC sięgają aż 24 000), otwierając nową drogę ludziom już chorym oraz wszystkim tym, którym zależy na zdrowiu. Oprócz właściwości antyoksydacyjnych, ZenThonic stanowi niezwykłe bogactwo rozmaitych substancji odżywczych, które w połączeniu z pozostałymi składnikami preparatu, dostarczają organizmowi skoncentrowaną energię. W efekcie ZenThonic pomaga odzyskać wewnętrzną harmonię i energię do działania.

Jak co roku w okresie wiosennym, szczególnie licznie zgłaszają się do mnie rodzice ze swoimi pociechami. Ich głównym problemem jest wzmocnienie organizmu swoich dzieci po długiej zimie. Od kiedy ZenThonic pojawił się w ofercie globalnej CVI jesienią ubiegłego roku, polecam go maluchom w dawkach zależnych od wieku:

 • dla 2-3: latków 1- 2 łyżeczki z letnią wodą mineralną
 • dla 4-9: latków 3 x dziennie po 1 łyżeczce z letnią wodę mineralną
 • dla 10 -14 latków: 1 łyżka dziennie z letnią wodę mineralną
 • dla młodzieży 15-18 letniej: 2 łyżki dziennie z letnią wodą mineralną

Efekt: żadne z dzieci, które zażywały ZenThonic, nie były nawet przeziębione.

Sam korzystam z dobrodziejstwa produktu ZenThonic, dzięki temu moje życie jest pełne energii, zdrowia, a moja praca daje pełną satysfakcję - czego i Państwu życzę.

Marek Strybe bioenergoterapeuta


Profilaktyka raka piersi

Jestem wdową, emerytką w wieku 58 lat. Niestety, rok temu wykryto u mnie raka piersi, interwencja chirurgiczna i leczenie chemioterapią było nieuniknione. Obecnie czuję się znacznie lepiej, ale wciąż jestem bardzo słaba. Proszę mi zaproponować produkt, dzięki któremu mogę wzmocnić swój organizm i ograniczyć do minimum ryzyko, że ta okropna choroba znów mnie zaatakuje.

Odp. - W Pani przypadku przydałaby się dieta zgodna z grupą krwi. Proponuję wypijać dużo płynów wyciskanych ze świeżych i surowych owoców (uwzględniając grupę krwi) , Mega Protekt 4 Life jest doskonałym żródłem antyoksydantów , oprócz którego zalecam jeszcze zazywanie produktu Ocean 21 lub Spirulina Max, połączonego z Super CoQ10 oraz C-1000.

Polecam bogactwo polifenoli oraz bioflawonoidów, obecnych produkcie ZenThonic. Mangostan - Król Owoców - będący głównym składnikiem ZenThonic-u ,zawiera ok. 40 różnych związków ksantynowych. Taka bogata ilość ksantyn nie występuje w żadnym innym, spożywanym przez ludzi owocu. Nie jest to jednak koniec listy składników. Inne owoce wchodzące w skład tego produktu, takie jak: czerwone winogrona, truskawki, żurawina wieloowocowa, maliny, wiśnie, jabłka, gruszki czy borówka amerykańska wraz ze swoją zawartością flawonoidów, czynią go "nieprawdopodobną bombą flawonoidową".

dr Edith Varga


- Maja Wasilewicz

Nazywam się Maja Wasilewicz, mam 23 lata, z wykształcenia jestem inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka, instruktorem kulturystyki,maja trenerem personalnym, czynną zawodniczką fitness. Na koncie swoich osiągnięć sportowych posiadam takie tytuły jak np: Mistrzyni Świata Juniorek w Fitness Gimnastycznym, wielokrotna Mistrzyni i vice-Mistrzyni Polski w Fitness, Finalistka Mistrzostw Świata i Europy, Mistrzyni w Body Fitness 2005 r. i 2006 r. Obok sportu, moją równie wielką pasją, jest dietetyka i odżywianie.

"Przetestowałam" naprawdę wiele marek suplementów, aż wreszcie trafiłam na ofertę CaliVita i zostałam klubowiczką z czego jestem bardzo zadowolona.

W CaliVita znalazłam kilka rozwiązań dla siebie jako sportowca, jak również produkty te pomogły mi w walce z wieloletnim problemem, m.in. całorocznym katarem siennym, na który nic nie potrafili poradzić "panowie w białych fartuchach", bezradnie rozkładajęc ręce, nie ujmując przy tym w żaden sposób moim cierpieniom. Chciałabym pokrótce przedstawić Państwu te produkty CaliVita, które miałam już przyjemność wypróbować i odczuć ich pozytywne efekty na własnym organizmie:

ParaProtex

Wielki pogromca pasoytów! Atakuje i zwalcza je bezlitośnie. Kupiłam bez najmniejszego zastanowienia. Preparat ten pomógl mizwalczyć gronkowca zlocistego, z którym od dłuższego juz czasu bezskutecznie walczyli zarówno lekarze, jak i mój organizm.

ZenThonic

Moim zdaniem jest to niesamowity produkt! Wypróbowałam jego działanie na swoim organizmie po zakończeniu półrocznego okresu startowego. Czas przygotowań do zawodów i same zawody są okresem bardzo ciężkim i wyczerpującym. Muszę przyznać, że efekty zastosowania preparatu ZenThonic przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Dzień po dniu zauważałam znaczną poprawę funkcjonowania "mojego przyjaciela" . Mój organizm w bardzo krótkim czasie powrócił do równowagi , a ja momentalnie odzyskałam energię i czułam, że "z marszu" mogę szykować się do kolejnego startu. ZenThonic to SAMA CENNA NATURA!

Jest to najlepsze, naturalne, szybkie i nie zastąpione rozwiązanie problemu z dostarczaniem organizmowi niezwykle silnych antyoksydantów, także witamin i składników mineralnych.

AC-Zymes

Pomaga przywrócić równowagę pożytecznej mikloflory jelit i wzmacnia układ odpornościowy.

Nopalin

Preparat ten pomaga mojej wątrobie, nerkom i jelitom. Wpływa również pozytywnie na układ odpornościowy. Stwarza odpowiednie warunki do rozwoju przyjaznej flory jelitowej, normalizuje mój apetyt, a także zapobiega zatrzymywaniu zbędnych ilości wody w organizmie, co zmniejsza ryzyko m.in. powstawania cellulitu.

Podsumowując, muszę przyznać, że wypróbowane przeze mnie preparaty CaliVita pozytywnie mnie zaskoczyły i z pewnością sięgnę po kolejne pozycje z oferty CVI. Mam nadzieję podzielić się z Państwem moimi nowymi "doznaniami" na łamach kolejnych wydań CaliNewsa!

CaliNews, Wrzesien 2006


Moje doświadczenia z preparatami

Naturalna "bomba" z witalną energią Marek Strybe bioenergoterapeuta

CaliNew, Marzec 2006

Dlaczego ziarno kiełkuje?

Dlaczego warzywa, owoce utrzymują dobrą jakość i nie psują się?

Dlaczego rośliny pozbawione światła słonecznego rosną wiotko, mają mało intensywny kolor, a po krótkim czasie wzrostu, obumierają ?

Dlaczego człowiek bez światła słonecznego staje się apatyczny, osowiały, znerwicowany itp.? Szczególnie w okresie zimowo-wiosennym, gdy pokarm utracił w znacznej ilości swoje siły witalne.

W okresie po ciężkiej chorobie, intensywnym wysiłku fizycznym i psychicznym, u osób stosujących mikrofale w swoich gospodarstwach, korzystających z barów szybkiej obsługi, produktów zakonserwowanych itp., przebywających w zasięgu różnego napromieniowania, tj. żyły i cieki wodne, skrzyżowanie siatki geopatycznej, nadgorliwe korzystanie z telefonów komórkowych, pól magnetycznych (smog magnetyczny).

Warto sobie zadać takie pytanie i choć przez małą chwilę zastanowić. Odpowiedź jest prosta: można to tłumaczyć na różne sposoby. Ten temat wszyscy już przerabialiśmy w szkole podstawowej na lekcjach biologii czy fizyki. Ale to wszystko gdzieś uciekło bokiem.

Życie to słońce, bez niego nasze życie zamiera. Dzieki fotosyntezie w owocach, roślinach, warzywach mamy nagromadzoną energię. Zestaw składników Zenthonic stanowi właśnie bombę z witalną energią. To niezwykłe bogate źródło substancji odżywczych dla naszych komórek. Umożliwia właściwe funkcjonowanie, zasila biochemicznie i bioelektrycznie cały organizm. Przy równoczesnym bogatym zestawie witamin i mikroelementów jest wyjątkowym eliksirem dla wszystkich.

Zaświeciło u nich słońce

W listopadzie do mojego gabinetu, zgłosiła się mama pięcioletniej Zosi, rodzice w starszym wieku, u dziecka wystąpiły zaburzenia rozwoju kości i stawów, osłabiony system immunologiczny, przewlekłe zapalenie oskrzeli, katar, zapalenie cewki moczowej. Dodatkowym problemem, dość często dzisiaj spotykanym, było bezrobocie rodziców Zosi. Po rozważeniu wszystkich możliwości zaleciłem ZenThonic. Zadecydowała tu ilość i właściwości, jakie posiada.

Minęło już 3 miesiące, jak Zosia dostaje w formie soku do picia, 5 x dziennie po 1 łyżeczce z 50 ml letniej, przegotowanej wody. Do tej pory nawet katar nie wystąpił, dziecko jest żywe i uśmiechnięte. Mama zadowolona - mówi, że choć trudno, ze względów finansowych, było kupić ten produkt, to jego zastosowanie sprawiło, że zaświeciło u nich w domu słońce.

Pani Krystyna lat 56 - 3 lata po chemioterapii, uraz psychiczny po przebytej chorobie dręczył ją i niepokoił. Miewała niespokojne sny, uczucie lęku (wrażenie, jakby ktoś stał za plecami).

Słaby apetyt, przewlekłe zaparcia, bóle głowy i stawów. Dzięki bogatemu asortymentowi suplementów, zaleciłem:

 • Pure Yucca 1 kaps. rano (dodatkowo w ciągu dnia wypić 1 litr wody mineralnej niegazowanej),
 • Liver Aid 3 x dziennie 1 kaps. po posiłku,
 • AC-Zymes 2 kaps. wieczorem przed snem,
 • Rhodiolin 2 x dziennie 1 kaps. rano i w południe,
 • Strong Bones 2 x dziennie 1 kaps., Meal Time przed posiłkiem ssać 1-2 tabl.
 • Zenthonic 6 x dziennie po 1 łyżce stołowej z 60 ml wody mineralnej niegazowanej, ale popijać małymi łykami przez cały dzień.

Po miesiącu samopoczucie uległo radykalnej poprawie.

Sam korzystam z dobrodziejstwa produktu ZenThonic, dzięki temu moje życie jest pełne energii, zdrowia, a moja praca daje pełną satysfakcję - czego i Państwu życzę.

Zaparcia, łuszczyca, ból kręgosłupa i stawów, zakwaszenie całego organizmu.


Pan Witold D. lat 37 - zakwaszenie całego organizmu, łuszczyca, zaparcia, ból kręgosłupa i stawów, a ponadto - praca w częstych delegacjach.

Zaproponowałem: odżywianie zgodne z grupą krwi,

 • ZenThonic 3 x dz. po 2 łyżki z 1/2 szklanki letniej, mineralnej wody,

a ponadto:

Obecnie, wspomniane wyżej dolegliwości ustąpiły, a P. Witold w pełni może oddawać się pracy zawodowej i życiu rodzinnemu.

Zaburzenia trawienia ( biegunka, zaparcia), problemy skórne, ból stawów, problemy z bezsennością i poranna sztywność kręgosłupa


Pani Małgorzata, lat 79 - bóle stawowe, zmiany starcze naskórka, poranna sztywność kręgosłupa, nieregularne wypróżniania (naprzemian: biegunka - zaparcia), zaburzenia trawienia, od lat problem z bezsennością.

Zaproponowałem ( choć ze względu na wiek, nie można stosować radykalnych zmian i za wszelką cenę oczekiwać szybkiej poprawy zdrowia):zmianę sposobu odżywiania się (częstsze, ale mniejsze posiłki, więcej gotowanych warzyw, zastąpienie pieczywa pszennego - orkiszowym)

 • ZenThonic - 6 x dz. po 1 łyżce z pół szklanki letniej wody mineralnej i tak przez cały dzień popijać małymi łykami
 • Senior Formula - 2 dz. po 1 tabl., AC Zymes - 3 x dz. po 1 kaps. w 20 min. po posiłku
 • Bee Power - 1 x dz. po 1 kaps. rano, Green Care 3 x dz. po 2 tabl. na 10 min. przed posiłkiem, popijając dużą ilością płynów.

Po kilkutygodniowej kuracji, Szanowna Pani z laseczką, o rannej porze zmierza do kościoła z uśmiechem na twarzy.

Marek Strybe (bioenergoterapeuta)


Zdrowie w prezencie

Zwrócił się do nas znajomy, który potrzebował prezentu dla swojej zapracowanej i przeciążonej obowiązkami dnia codziennego żony. W trakcie rozmowy okazało się, że pani Basia - bardzo aktywna 70- latka, prowadząca sklep odzieżowy - cierpiała na bezsenność i stany depresyjne, które w dużym stopniu utrudniały podołanie obowiązkom dnia codziennego oraz sprostanie wymogom wszystkich klientów.

Znając od wielu lat znakomite działanie produktów CaliVita wiedzieliśmy, że możemy zaufać jakości wszystkich produktów, nawet tych najnowszych. Bez chwili wahania zaproponowaliśmy więc preparat ZenThonic, który właśnie wtedy pojawił się w ofercie globalnej CVI. Wybraliśmy go ze względu na główny składnik - owoc mangostanu oraz jego niezwykłą możliwość gromadzenia energii słonecznej. Osobiście zdawaliśmy sobie sprawę, że brak energii słonecznej powoduje osłabienie odporności, spadek kondycji psychofizycznej, słabszą pamięć, brak koncentracji, rozdrażnienie, znużenie, a nawet stany depresyjne.

Tak właśnie było w przypadku pani Basi. Dlatego też działanie tego produktu wzbudziło ogromne zainteresowanie naszego znajomego. Pani Basia, obdarowana preparatem ZenThonic oraz preparatem Stress Management B-Complex, zaczęła je stosować z pewną dozą sceptycyzmu. Jednak już po kilku dniach zauważyła zdecydowaną poprawę kondycji psychofizycznej: rano budziła się rześka i wypoczęta, poprawił się jej humor i uśmiech na twarzy, a dotychczasowe problemy z przygnębieniem zniknęły. Oprócz rodziny, nawet stali klienci jej sklepu zauważyli u niej poprawę nastroju.

Po kilku tygodniach pani Basia ze zdziwieniem uświadomiła sobie, że od momentu stosowania preparatu ZenThonic nie bierze środków, które do tej pory uśmierzały dokuczające jej bóle stawów. Okulary, które gdzieś się zawieruszyły, a bez których do tej pory nie mogła czytać ulubionych romansów, wcale nie są potrzebne, bo na tyle poprawiła się ostrość widzenia.

Nasza znajoma przekonała się, że warto jest pomóc organizmowi na tyle, by przywrócić mu równowagę wewnętrzną. On naprawdę potrafi się nam odwdzięczyć. Pani Basia stała się aktywną klubowiczką CVI, nie tylko stosującą produkty, ale również dzielącą się posiadaną wiedzą ze wszystkimi znajomymi. Myśli bardzo poważnie o zmianie branży z odzieżowej na ...zdrowotną, oczywiście z wykorzystaniem produktów CaliVita® .

ZenThonic jest produktem bardzo łatwym w stosowaniu. Tylko jedna nakrętka dziennie jest "bombą", dostarczająca organizmowi tak wielu niezbędnych składników, które umożliwiają nam prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Byłoby naprawdę trudno przyrządzać sobie codziennie nektary lub wyciągi z tak wielu świeżych, dojrzałych na słońcu owoców, które są w jego składzie, nie mówiąc już o owocu mangostanu.

CHCESZ ZROBIĆ KOMUŚ PREZENT ? PODARUJ ZDROWIE ! PODARUJ ZENTHONIC! Alicja i Stanisław Gancarzowie (Zręcin Świerzowa)

|| Gronkowiec || Noni - zachowaj zdrowie || Odchudzanie || Oczyszczanie organizmu || Nowotwór || Sklep natura ||